Де можна перетнути кордон на автомобілі (перелік пунктів пропуску)


Де можна перетнути кордон на автомобілі (перелік пунктів пропуску)

Державна прикордонна служба України оприлюднила перелік пунктів пропуску, де можна перетнути кордон автотранспортом.

Як йдеться в повідомленні ДПСУ, для недопущення поширення захворюваності COVID-19 Україна і більшість сусідніх країн обмежили в’їзд на свою територію іноземців. Водночас, ряд пунктів пропуску та в подальшому функціонують з боку України і суміжних країн.

e-obnarodovan-perechen-punktov-propuska.html

На кордоні з Росією: в Харківській області: «Чугунівка – Веригівка», «Плетенівка – Шебекіно», «Гоптівка – Нехотєєвка»; в Сумській області: «Велика Писарівка – Грайворон», «Юнаківка – Суджа», «Бачівськ – Троєбортне», «Катеринівка – Крупець»; в Чернігівській області: «Грем’яч – Погар», «Сеньківка – Нові Юрковичі»; в Луганській області: «Мілове – Чертково», «Просяне – Бугайовка», «Танюшівка – Ровеньки».

На кордоні з Румунією: в Закарпатській області: «Дякове – Халмеу»; в Чернівецькій області: «Порубне – Сирет».

На кордоні з Польщею: у Львівській області: «Рава-Руська – Гребенне» та «Краковець – Корчова»; у Волинській області: «Ягодин – Дорохуськ».

Пункти пропуску на кордоні з Білоруссю: в Чернігівській області: «Сеньківка-Веселівка», «Нові Яриловичі – Нова Гута», «Славутич – Комарин»; в Київській області: «Вільча – Олександрівка»; в Житомирській області: «Виступовичі – Нова Рудня»; в Рівненській області: «Городище – Верхній Теребежів», «Прикладники – Невель»; у Волинській області: «Дольськ – Мохро», «Доманове – Мокрани», «Пулемець – Томашівка».

На кордоні зі Словаччиною: в Закарпатській області: «Малий Березний – Убля», «Ужгород – Вишнє-Нємецьке».

На кордоні з Угорщиною: в Закарпатській області: «Лужанка – Берегшурань», «Вилок – Тисабеч», «Косино – Барабаш», «Дзвінкове – Лонья» і «Чоп (Тиса) – Захонь».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua