Держспоживслужба призупинила перевірки до закінчення карантину


Держспоживслужба призупинила перевірки до закінчення карантину

Державна служба з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів на час карантину зупинила заплановані перевірки господарської діяльності, в тому числі в рамках проєкту «СТОП фальсифікат. МЕД».

Про це повідомляє пресслужба відомства.

“Заходи державного контролю, заплановані Держспоживслужбою, в тому числі в рамках масмедійного проєкту «СТОП фальсифікат. МЕД», будуть продовжені після зняття карантину або обмежувальних заходів, визначених законодавством”, – ідеться в повідомленні.

У пресслужбі нагадали, що заборона на проведення планових заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності діє у період карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (Covid-19). Це передбачено Законом України від 17 березня 2020 року №530-ІХ.

З 12 березня по 3 квітня 2020 року на всій території України встановлено карантин та заборонено роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, а також заборонено регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні (крім перевезення легковими автомобілями).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua