Porsche: Електрокросовер Taycan Cross Turismo дебютує в кінці 2020 року (фото)


Porsche: Електрокросовер Taycan Cross Turismo дебютує в кінці 2020 року (фото)

Німецький автовиробник Porsche провів щорічну конференцію, на якій озвучив фінансові результати і оголосив терміни виходу нових електромобілів Taycan Cross Turismo і Macan Electric.

У 2019 році компанія передала клієнтам 280,800 автомобілів, що на 10% більше в порівнянні з попереднім роком. Оборот зріс на 11% до 28,5 млрд євро, а операційний результат до обліку витрат – на 3% до 4,4 млрд євро. За вказаний період персонал компанії збільшився на 10% до 35,429 співробітників.

До 2024 року Porsche планує інвестувати в гібридизацію, електрифікацію та цифровізацію своїх моделей близько 10 млрд євро. В результаті вже до середини поточного десятиліття половину всього модельного ряду бренду становитимуть повністю електричні моделі або гібриди, що підключаються.


Фото: Taycan Cross Turismo/topgearrussia.ru

Після Porsche Taycan на ринок вийде його «крос-версія» Taycan Cross Turismo, офіційна презентація серійної моделі має відбутися до кінця поточного року. Концепт Porsche Mission E Cross Turismo був представлений ще в 2018 році, він отримав пару електродвигунів сумарною потужністю 600 к.с. (440 кВт) і батарею неназваної ємності, яка забезпечить запас ходу на рівні 500 км (NEDC).

Другою повністю електричною моделлю бренду стане кросовер Porsche Macan, заснований на платформі PPE (Premium Platform Electric), яку спільно створювали фахівці Porsche і Audi. Раніше модель збиралися вивести на ринок в 2021 році, проте в свіжому звіті вказано 2022 рік. Електрокросовер успадкує характерний для моделі дизайн, при цьому отримає як задньопривідну, так і повнопривідну версію з двома електродвигунами.

У звіті також згадано, що Porsche отримав понад 30 000 попередніх заявок на купівлю Taycan ще до прем’єри серійної версії, а наразі підписано понад 15 000 договорів купівлі-продажу (з яких як мінімум 73 припали на Україну).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Технології&Авто
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua