Google представила додаток камери для бюджетних смартфонів на Android (відео)


Google представила додаток камери для бюджетних смартфонів на Android (відео)

Додаток “Google Камера” довгий час вважався еталонним рішенням для Android-смартфонів. Низка унікальних функцій робить його реально кращим, адже ніхто інший не міг запропонувати настільки ж якісної реалізації всіх цих функцій. Єдиним недоліком “Google Камери” була обмежена сумісність тільки зі смартфонами Pixel. Однак Google виправили й це.

Відтепер і смартфони на Android Go отримають просунутий додаток камери від пошуковика. У компанії попрацювали над тим, щоб додаток був доступний для ультрабюджетних пристроїв.

Camera Go по суті є спрощеною версією оригінальної “Google Камери” і, як, ймовірно, призначається лише для смартфонів під управлінням Android Go. Це ультрабюджетні пристрої з невеликим об’ємом оперативної пам’яті – 1 ГБ, і досить прохідними характеристиками.

Через це звичайні версії програм на них працюють не найкращим чином, але Google створила спеціальну лінійку програм з приставкою Go, які їй вдалося максимально полегшити і змусити буквально літати на рівні з флагманами.

Інтерфейсне оформлення Camera Go виконане в тій же стилістиці, що і “Google Камера”. Правда, розташування деяких елементів трохи відрізняється. Наприклад, кнопка знімання розташована трохи вище, – над рядком перемикання режимів.

Проте, як і оригінал, Camera Go є не просто надбудовою, як більшість додатків камери, а глибоко інтегрована в операційну систему і буквально витискає з фотографічного модуля всі соки. В результаті на виході ми отримуємо реально якісні фото. Шкода лише, що нічний режим Night Shift, який висвітлює кадр, не реалізували.

Досі користувачі смартфонів на базі Android Go не сприймали свої апарати, як інструмент для знімання фото. Однак Camera Go завдяки просунутим програмним алгоритмам зможе не лише розкрити потенціал фотокамер бюджетних пристроїв, але навіть прикрасити їх.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Технології&Авто
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua