Облгаз Фірташа вважає, що Оператор ГТС незаконно приписує їм борги на 13 мільйонів


Облгаз Фірташа вважає, що Оператор ГТС незаконно приписує їм борги на 13 мільйонів

Відділення Регіональної газової компанії “Харківгаз” заявляє, що Оператор ГТС незаконно приписує йому накопичені двома комунальними підприємствами Харківської області борги за газ у розмірі 13 мільйонів.

Про це повідомляє пресслужба РГК, яка об’єднує облгази, що належать олігарху Дмитру Фірташу.

Повідомляється, що в березні 2020 року АТ “Харківгаз” отримало від ТОВ “Оператор ГТС” реєстр на відключення двох комунальних підприємств Харківської області.

У РГК заявляють, що “Оператор ГТС” ігнорує факт, що ці підприємства є захищеними споживачами, які постачають теплом і гарячою водою близько 200 тис осіб в п’яти районах Харківської області.

“Оператор газорозподільної мережі “Харківгаз” не є постачальником газу і відповідає виключно за його доставку споживачам Харківської області. Постачальником газу для підприємств теплокомуненерго на всій території України, відповідно до постанови Кабінету Міністрів №867, на період до 20 травня 2020 року є НАК “Нафтогаз України”, – повідомляють в РГК.

РГК повідомляє, що з січня 2020 року НАК “Нафтогаз України” ухиляється від оформлення поставок газу для харківського КП “Обласний інформаційно-технічний центр”. А з березня 2020 року “Нафтотгаз” призупинив оформлення документів на поставку газу для ще одного КП області “Теплові мережі Рогачевского сільради”.

На думку компанії, такі дії порушують закони України, що підтвердив Господарський суд Харківської області, рішенням якого від 3 лютого 2020 року введено заборону на обмеження газопостачання для КП “Обласний інформаційно-технічний центр”.

У зв’язку з ситуацією, що склалася РГК звернулася до центральних органів влади зобов’язати Оператора ГТС і НАК “Нафтогаз України” виконувати свої зобов’язання.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua