😷 Канада виділить $63 мільярди на підтримку економіки під час епідемії коронавірусу


😷 Канада виділить $63 мільярди на підтримку економіки під час епідемії коронавірусу

Уряд Канади виділить 82 мільярди канадських доларів (близько $63 мільярдів) для підтримки громадян під час спричиненої епідемією Covid-19 економічної кризи.

Про це на пресконференції в Оттаві заявив прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо.

“У цей надзвичайний час наш уряд вживає надзвичайних заходів. Ми надамо 27 мільярдів доларів прямої допомоги канадським працівникам та підприємцями, а також 55 млрд дол. для підтримки потреб ліквідності бізнесів та домогосподарств, шляхом відстрочення податкових платежів для стабілізації економіки”, – сказав Трюдо.

Читайте також: 😷 Польща анонсувала антикризовий пакет допомоги економіці на 52 мільярди доларів

Він наголосив, що загальна сума наданої допомоги досягне 82 мільярдів канадських доларів, що становить близько 3% від ВВП. “Економічні заходи дозволять упевнитися, що наша економіка відновиться після цього”, – зазначив прем’єр-міністр.

Трюдо пояснив, що уряд найближчими днями створить нові та розширить старі програми економічної підтримки, що стосуватимуться широких прошарків населення.

“Незалежно від того, ким ви є і чим займаєтеся, настав час зосередитися на власному здоров’ї та самопочутті сусідів. Не на тому, чи втратите ви роботу. Не на тому, чи вистачить грошей на ліки та продукти харчування”, – зазначив він.

За словами прем’єр-міністра, аби ухвалити необхідні законодавчі зміни, парламент може зібратися на екстрене засідання найближчими днями.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Світ
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua