Google тимчасово припиняє оновлення Chrome і Chrome OS


Google тимчасово припиняє оновлення Chrome і Chrome OS

Спалах коронавірусу, який продовжує поширюватися по всьому світу, впливає на всі технологічні компанії. Сьогодні Google оголосила про те, що через переведення співробітників на віддалену роботу тимчасово припиняється випуск нових версій браузера Chrome і програмної платформи Chrome OS.

Відповідне повідомлення розробники опублікували в офіційному акаунті в мережі Twitter.

“Через скориговані графіки роботи ми призупиняємо випуск нових версій Chrome і Chrome OS. Наша мета – забезпечити їх стабільність, безпеку і надійність. Нашим пріоритетом стане випуск оновлень безпеки, які зможуть отримувати користувачі Chrome 80. Залишайтеся з нами”, – йдеться в повідомленні розробників.

Що стосується оновлень для власної операційної системи Chrome OS, яку Google використовує в планшетах і ноутбуках, то їх відсутність безпосередньо пов’язана з припиненням випуску нових версій Chrome. Головна причина таких дій полягає в тому, що Google перевела всіх співробітників, які працюють на території Північної Америки, на віддалену роботу, щоб знизити ймовірність зараження коронавірусом. Згідно з наявними даними, співробітники Google працюватимуть з дому як мінімум до 10 квітня цього року.

Хоча це може розчарувати тих, хто з нетерпінням чекає на появу нових функцій, такий підхід може бути виправданий. Розробкою Chrome займається велика кількість людей, яким необхідна адаптація до нових умов праці. Крім того, розробники матимуть більше часу на виправлення проблем, що виникають. На який період Google призупиняє оновлення Chrome і Chrome OS, поки що невідомо.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Технології&Авто
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua