З початку тижня залишки на коррахунках банків знизилися на 24%


З початку тижня залишки на коррахунках банків знизилися на 24%

За даними НБУ, на початок дня 19 березня обсяг коштів на коррахунках банків становив 39,4 млрд грн, що на 12,3 млрд грн менше (-23,8%), ніж було на 16 березня (тобто станом на початок тижня).

За інформацією Нацбанку, обсяг міжбанківських кредитів у національній валюті, які надавалися 16-17 березня, становив 1,15-1,56 млрд грн, що відповідало середнім обсягам кредитування в попередні два тижні березня.

Середньозважені ставки за міжбанківськими гривневими кредитами овернайт зросли з 9,4% на початку березня до 14,9% на 17 березня, а за кредитами в іноземній валюті – впали з 1,5% до 0,3%.

Як писав Finbalance, за даними НБУ, 13 березня (тобто в минулу п`ятницю) він надав для 9 банків рефінансування на 10,06 млрд грн під 10% на 14 днів. Напередодні – 12 березня – правління НБУ ухвалило рішення про зниження облікової ставки з 13 березня з 11% до 10%.

6 березня 63 банки придбали в регулятора двотижневі депозитні сертифікати на 148,5 млрд грн.

Із 19 березня НБУ змінив графік проведення операцій з регулювання ліквідності. Тендери з розміщення депозитних сертифікатів та надання короткострокових кредитів рефінансування відтепер проводитимуться вдвічі частіше, тобто кожного тижня по п’ятницям.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua