Forward Bank обслуговує клієнтів в стандартному режимі


Forward Bank обслуговує клієнтів в стандартному режимі

Повідомляємо, що відділення, Кредитні центри та інші представництва Forward Bank працюють в стандартному режимі згідно їх графіку роботи. Але окрім тих, що розташовані в торговельних центрах!

Звертаємо увагу, що Forward Bank має значний запас ліквідності та виконує всі нормативи ліквідності згідно вимог Національного банку України. Так, на 01.03.20 регулятивний капітал (млн. грн.) – 357,6 млн грн., при нормативному значенні – не менш 200 млн грн. Норматив достатності (адекватності) капіталу (H2) – 17,8%, при нормативному значенні – не менше 10%. Коефіцієнт короткострокової ліквідності (Н6) складає 75,2 , при нормативному значенні — не менше 60 %. Норматив коефіцієнта покриття ліквідністю за всіма валютами (LCRвв) – 622,9 при нормативному значенні – не менше 100%. Норматив коефіцієнта покриття ліквідністю в іноземній валюті – 605,2%, при нормативному значенні – не менше 100%.

Виконання нормативу LCR свідчить, що банк забезпечений ліквідністю в обсязі, достатньому для повного виконання ним зобов’язань протягом 30 днів в кризових умовах. При цьому Forward Bank має більш як 6-кратний запас за даним показником. Детальніше у файлі «Нормативи ліквідності» .

Станом на 01.03.2020 року активи банку складають 2 294 млн грн, портфель коштів клієнтів – 1 811,6 млн грн, кредитний портфель – 1372 млн грн. Залишки на кореспондентському рахунку в НБУ (при обов’язковій нормі ~ 61 млн. грн) – 111,9 млн. грн, залишки в депозитних сертифікатах НБУ – 150,0 млн. грн. Таким чином, поточний надлишок грошових коштів становить понад 240 млн. грн. Детальна інформація про активи та пасиви банку у файлі «Звіт про фінансовий стан».

Forward Bank входить до групи банків з іноземним капіталом, згідно з класифікацією Національного Банку України, і є членом Фонду гарантування вкладів України.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Форвард
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua