Volvo відкликає 736 000 автомобілів через систему екстреного гальмування


Volvo відкликає 736 000 автомобілів через систему екстреного гальмування

Компанія Volvo відкликає в усьому світі 736 430 автомобілів, випущених з 21 січня 2019 року. Причина такого рішення – можлива несправність системи автоматичного екстреного гальмування (AEB).

Проблему з AEB виявили в Данії наприкінці 2019 року під час дорожніх тестів компактного кросовера Volvo XC60. Цей кросовер повернули до Швеції, після чого з’ясувалося, що дана несправність може бути у всіх автомобілів шведського бренду, випущених з 21 січня 2019 року, в тому числі у V90, S90, V60, XC60, XC40 і XC90.

Шведський автовиробник стверджує, що проблема з системою автоматичного екстреного гальмування виникла через помилки в програмному забезпеченні. Всі машини, що відкликаються, перевірять і при необхідності оновлять у них програмне забезпечення. Роботи проведуть в найкоротші терміни і, звісно, безкоштовно.

Слід звернути увагу на те, що автомобілі Volvo навіть якщо у них є проблеми з системою AEB, мають як і раніше надійні звичайні гальма. В цьому відношенні вони безпечні у використанні. Наразі не зареєстровано жодної ДТП, пов’язаної з несправністю AEB.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Технології&Авто
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua