Компанії Пінчука виділили $2 млн на закупівлю тестів на коронавірус


Компанії Пінчука виділили $2 млн на закупівлю тестів на коронавірус

Компанія Інтерпайп і інвестиційно-консалтингова група EastOne заявили про ініціативу об’єднання зусиль бізнесу та органів державної влади для боротьби з коронавірусом.

Про це повідомили в EastOne.

Читайте також: Завдяки Джеку Ма і Ярославському ми отримаємо тести на коронавірус на 1 млн осіб

Відповідне рішення було ухвалено після зустрічі президента України Володимира Зеленського з бізнесом 16 березня 2020 року.

«Інтерпайп і EastOne активно включилися в створення і роботу Антикризового штабу Дніпропетровської області під керівництвом губернатора Олександра Бондаренка. Компанії Інтерпайп і EastOne візьмуть значну участь у фінансуванні, розробці плану заходів та превентивних заходів по боротьбі з коронавірусом, а також інформуванні населення регіону про такі заходи» , — сказано в повідомленні.

У рамках реалізації цієї ініціативи компанія вже виділила $2 млн на загальнодержавну закупівлю тестів на коронавірус, частина з яких буде спрямована до Дніпропетровської області. Додаткове фінансування буде виділено після визначення планів першочергових потреб регіону.

«Дніпропетровська область — наш ключовий регіон, тут знаходяться п’ять підприємств компанії, на яких працює близько 11 тисяч осіб. Ми підключимо свої організаційні та фінансові ресурси для допомоги міським та обласним властям в здійсненні необхідних закупівель та інших організаційних питаннях», — заявив гендиректор Інтерпайп Фаді Храйбе.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua