😷 "Укрзалізниця" подовжила термін повернення квитків


😷 "Укрзалізниця" подовжила термін повернення квитків

“Укрзалізниця” для уникнення скупчення людей біля залізничних кас подовжила термін повернення квитків на скасовані рейси поїздів через введення карантину в рамках заходів, спрямованих на протидію поширенню в країні коронавірусу.

Про це повідомляє компанія на своєму сайті.

Як буде здійснюватися. Повернення проїзних документів, оформлених через каси “Укрзалізниці” у внутрішньому та міжнародному сполученні, для виїзду в період з 18 березня 2020 року до дати відновлення курсування поїздів і повернення коштів у повному обсязі за придбані в касах квитки буде здійснюватися після закінчення карантинних заходів протягом 90 діб для внутрішнього сполучення та 180 діб для міжнародного.

Youtube-канал Finance.ua: Обвал гривні. Причини і що буде з курсом

“Погашення квитка”. Звернення пасажирів до квиткових кас для проставлення відміток на проїзних документах (погашення квитка), не є обов’язковим, позаяк підставою для повернення коштів буде оригінал проїзного документа як з відміткою, так і без неї.

 • Придбані через інтернет квитки повертаються за чинною процедурою через онлайн-сервіси.
 • Якщо кошти будуть повернуті за вирахуванням комісії, її розмір буде також автоматично повернуто пасажиру на картку окремим платежем.

Приміське сполучення. Кошти за невикористані повністю або частково використані абонементні квитки можна повернути протягом місяця з дати запланованого проїзду в приміських поїздах.

 • Повернення квитка здійснюється на підставі заяви пасажира за ручною технологією, де вказується ПІБ, повна адреса, контактний телефон, якщо абонементний квиток пільговий (іменний, студентський і т.п.) із зазначенням відповідного документа.

Довідка Finance.ua:

 • З 12:00 18 березня запроваджено обмеження на відвідування залізничних вокзалів – вони закриті для відвідувачів, працюють тільки залізничні каси повернення квитків.
 • На вокзали одночасно запускається не більше 10 осіб.
 • Пасажири в період з 11 по 18 березня повернули 518 тисяч квитків на скасовані рейси поїздів.

Читайте важливі поради, які стануть в пригоді для вашого гаманця, в телеграм-каналі Finance_ukr*

 • i

  Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
 • Надішліть заявку
 • Дізнайтесь про рішення банку
 • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua