Компанії, які довозять працівників на роботу, не потрапили під обмеження щодо пасажироперевезень


Компанії, які довозять працівників на роботу, не потрапили під обмеження щодо пасажироперевезень

Нові урядові обмеження в роботі пасажирського транспорту через запроваджений карантин у рамках протидії поширенню коронавірусу по території України, зокрема, запровадження заборони до 3 квітня на здійснення всіх регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському, внутрішньообласному та міжобласному сполученні (крім легкових автомобілів) не стосуються транспорту компаній, які в цей період зможуть організувати перевезення співробітників до місця роботи.

Як повідомили в прес-службі Європейської Бізнес Асоціації (ЄБА), за оперативною інформацією Міністерства інфраструктури України, перевезення співробітників у транспортних засобах, що належать компаніям, підпадають під категорію регулярних спеціальних перевезень.

“Таким чином, дія постанови не поширюється на транспортування співробітників (до/з місця роботи) в транспортних засобах, що належать компаніям. У той же час, Асоціація очікує офіційного роз’яснення міністерства щодо трактування цього положення”, – сказано в повідомленні.

Також наголошується, що при здійсненні таких перевезень водії таких транспортних засобів повинні мати з собою перелік документів, встановлений законом України «Про автомобільний транспорт», і надавати їх на вимогу працівників Національної поліції України та Державної служби з безпеки на транспорті.

“Те ж саме стосується ситуації, якщо у компанії немає власного транспорту, а перевезення здійснюються на основі договору з транспортною компанією. Для підтвердження статусу регулярних спеціальних перевезень необхідно мати вичерпний перелік документів”, – уточнили в прес-службі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua