Що буде з впровадженням е-квитка у Києві в умовах карантину


Що буде з впровадженням е-квитка у Києві в умовах карантину

Через введення у Києві карантину і припинення роботи столичного метрополітену до 3 квітня киян хвилює питання, що буде з впровадженням е-квитка. Його запуск в промислову експлуатацію було заплановано владою на 1 квітня цього року.

“Поки ми не плануємо переносити впровадження е-квитка. Але зараз у нас вже виникли труднощі з тим, що ми не встигаємо надрукувати усім дітям електронні учнівські квитки. Оскільки діти не ходять у школи через карантин. Також є проблема зі студентськими проїзними. Плюс проблема з розповсюдженням синіх карт – основні точки їх реалізації знаходяться у метрополітені, а він зараз закритий. На завтра запланована нарада з цього приводу в мерії, де буде прийнято рішення про дату запуску е-квитка. Технічно ми готові до запуску, але є певні труднощі, через які можливе зміщення дати запуску”, – розповів сайту “Сегодня” Юрій Назаров, директор департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА.

За його словами, вже зараз 700 тисяч пасажирів їздить у транспорті Києва за електронним квитком, з них 365 тисяч користуються безконтактної карткою Kyiv Smart Card.

У департаменті кажуть, що кияни вже активно користуються електронним квитком і запуск усієї системи носить формальний характер.

Там додають, що будуть шукати технічне рішення, щоб оперативно підготувати документацію і виготовити необхідну кількість електронних учнівських та студентських квитків для проїзду у міському транспорті.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua