"Укрзалізниця" виплатила за євробондами близько $60 млн


"Укрзалізниця" виплатила за євробондами близько $60 млн

“Укрзалізниця” здійснила своєчасну виплату близько $60 млн за єврооблігаціями, розміщеними в 2013 році на $500 млн через спеціально створену компанію Shortline plc., в рахунок їх амортизації і купона.

“Укрзалізниця” своєчасно і повному обсязі виплатила боргові зобов’язання перед міжнародними кредиторами”, – повідомили агентству “Інтерфакс-Україна” в пресслужбі компанії.

Згідно з даними агентства, з виплаченої суми $50 млн склала амортизація і до $10 млн – купон.

Нагадаємо, “Укрзалізниця” в травні 2013 року розмістила дебютний випуск єврооблігацій на $500 млн з терміном обігу п’ять років через спеціально створену компанію Shortline plc.

Єврооблігації “Укрзалізниці” разом з цінними паперами Ощадбанку і Укрексімбанку в 2014 році були включені в периметр реструктуризації зовнішнього суверенного і гарантованого державою боргу, ініційованої Мінфіном після затвердження МВФ нової програми EFF для України на $17,5 млрд.

У березні 2016 року “Укрзалізниця” реструктуризувала єврооблігації, пролонгувавши термін погашення до 15 вересня 2021 року і підвищивши процентну ставку з 9,5% до 9,875% річних. Був також змінений графік погашення основної суми позики: 60% повинно було бути оплачено в 2019 році, 20% – в 2020 році і 20% – в 2021 році.

“Укрзалізниця” в 2019 році погасила частину основного боргу в сумі $300 млн за єврооблігаціями, дебютний випуск яких відбувся в 2013 році, і виплатила черговий купонний дохід за ними. Решта $200 млн з цього випуску залишилися до погашення в наступні два роки.

“Укрзалізниця” в 2019 році вперше після шестирічної перерви залучила фінансування з міжнародного ринку капіталу через випуск єврооблігацій на суму $594,9 млн з кінцевим терміном погашення в 2024 році зі ставкою купона 8,25% річних.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua