Volkswagen зупиняє заводи в чотирьох країнах Європи


Volkswagen зупиняє заводи в чотирьох країнах Європи

Volkswagen Group протягом цього тижня припинить виробництво на заводах в Італії, Португалії, Словаччині та Іспанії і готується закрити інші заводи в Європі через поширення коронавірусу.

«Враховуючи суттєве погіршення ситуації з продажем і зростаючу невизначеність щодо поставок комплектуючих на заводи, виробництво на заводах брендів групи найближчим часом має бути припинено», – заявив генеральний директор VW Group Герберт Дісс, повідомляє Automotive News Europe.

Виробництво до кінця цього тижня буде зупинено на заводах марки VW в Іспанії, Португалії (Сінтра), Словаччині (Братислава) і заводах Lamborghini й Ducati в Італії, сказав Дісс. Більшість інших німецьких і європейських підприємств почнуть готуватися до припинення виробництва, яке, ймовірно, триватиме два тижні.

Впливова рада працівників VW Group дійшла до висновку, що робітники на заводах не можуть перебувати на безпечній відстані один від одного, щоб запобігти зараженню, і рекомендувала призупинити виробництво.

Невизначеність з наслідками пандемії COVID-19 означає, що неможливо дати будь-які прогнози щодо прибутковості в цьому році, заявила VW Group, що володіє брендами Audi, Bentley, Bugatti, Ducati, Lamborghini, Porsche, Seat і Skoda.

«2020 рік буде дуже важким. Пандемія коронавірусу ставить нас перед незрозумілими операційними та фінансовими проблемами. Також існують побоювання щодо тривалих наслідків для економіки», – сказав Дісс.

У понеділок про припинення заводів у Європі через пандемію і зниження попиту на автомобілі оголосили Fiat Chrysler Automobiles, PSA Group і Renault. Також припинено виробництво декількох підприємств Ford і Nissan.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua