Італійці друкують респіраторні клапани на 3D-принтері (фото)


Італійці друкують респіраторні клапани на 3D-принтері (фото)

Італійська компанія з виробництва 3D-принтерів розробила і надрукувала 100 рятувальних респіраторних клапанів за 24 години для лікарні, в якій вони закінчилися. Клапан з’єднує пацієнтів інтенсивної терапії з дихальними апаратами.

У лікарні в Брешії перебуває 250 пацієнтів з коронавірусом. Вони утримувалися у відділенні інтенсивної терапії, і клапани розраховані на використання не більше восьми годин за один раз. Виготовлення 3D-друкованої версії обходилося менш ніж в 1 євро (90 пенсів), а створення прототипу зайняло три години.


Фото: 3d Printing Media Network

Італійська журналістка Нунція Валліні зв’язала лікарню з Генеральним директором Isinnova Крістіаном Фракассі, виявивши, що початковий постачальник не зміг швидко поставити нові клапани. Він і інженер-механік Алессандро Ромайолі помчали туди, щоб самим побачити клапан – і через три години повернулися з прототипом.


Фото: 3d Printing Media Network

Потім вони об’єднали свої зусилля з Lonati, іншою місцевою компанією з виробництва 3D-принтерів, щоб задовольнити попит, оскільки у Isinnova є шість принтерів, а на друк кожного пристрою йде близько години. Вони працюють безкоштовно, але не планують публічно говорити про цю розробку. Проте, друга лікарня тепер звернулася з проханням про додаткові клапани.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Технології&Авто
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua