ПриватБанк оскаржить ухвалу суду про 247 АЗС групи Коломойського


ПриватБанк оскаржить ухвалу суду про 247 АЗС групи Коломойського

ПриватБанк оскаржить ухвалу Господарського суду м. Києва та вживатиме всіх необхідних заходів для унеможливлення використання належного банку майна – мережі з 247 автозаправних станцій.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

“Ухваливши зазначене рішення, Господарський суд м. Києва у складі судді Привалова А.І. фактично вирішив справу по суті, посприявши 38 компаніям, пов’язаним з колишніми власниками банку, в уникненні відповідальності та неповерненні нерухомого майна (247 АЗС), яке в 2016 році перед націоналізацією було передано у фінансовий лізинг”, – йдеться у повідомленні.

У банку зазначають, що раніше, ці ж компанії зверталися з аналогічними заявами про забезпечення позову у 16 справах, проте жодного разу суди правомірно не задовольняли такі заяви з огляду на те, що заявлені заходи забезпечення позову за своїм змістом є тотожними задоволенню позовних вимог.

Повідомляється, що на сьогоднішній день, заборгованість перед банком по зазначених договорах фінансового лізингу складає більше 6 млрд грн.

В зв’язку з несплатою банк, починаючи з 2017 року в односторонньому порядку розриває договори та повертає майно.

Також зазначається, що лізиногоодержувачі після припинення договорів фінансового лізингу, відмовляються повертати нерухоме майно, блокують доступ представників банку до приміщень, чим створюють перешкоди власнику вільно володіти та розпоряджатися своїм майном.

Нагадаємо, протягом серпня-вересня 2016 року 120 нафтобаз та 248 АЗС колишнім менеджментом банку було передано в фінансовий лізинг компаніям, пов’язаним з минулими власниками, з наступною передачею в оренду підконтрольним підприємствам.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua