0 800 307 555
0 800 307 555

Кирило Шевченко: Укргазбанк працює в звичайному режимі і повністю безпечний для клієнтів


Всі відділення державного Укргазбанку працюють у штатному режимі та без жодних обмежень для клієнтів.

Про це у коментарі для видання «Новоє время» розповів голова правління Укргазбанку Кирило Шевченко.


 
«Вся наша філіальна мережа працює в звичайному режимі, без обмежень для доступу для клієнтів чи їх запитів. Єдина відмінність – менша кількість клієнтів у відділеннях, що ми, природньо, пов’язуємо з ефективністю комунікацій з людьми у період небезпеки поширення пандемії коронавірусу.
 
Для кожної відповідальної компанії найголовніше – це здоров’я та безпека усіх її співробітників і клієнтів. Наразі наша держава вживає усіх необхідних заходів для цього і ми поєднуємо наші зусилля щоб протидіяти цій загрозі, – відзначив Шевченко. – В Укргазбанку усі працюють спокійно та відповідально, а за можливості – дистанційно».
 
Крім того банкір зауважив, що останнім часом спостерігається більша кількість користувачів онлайн-інструментів користування продуктами та послугами, як то мобільний додаток ЕКОБАНК ОНЛАЙН, корпоративний сайт чи послуги Контактного центру банку.

У той же час Кирило Шевченко наголосив, що передбачено всіх заходів безпеки і для тих українців, хто буде відвідувати відділення Укргазбанку: усі приміщення банку регулярно та ретельно дезінфікуються, усі відвідувачі перевіряються щодо підвищеної температури та забезпечуються надійними засобами дезінфекції рук, а всі співробітники банку повністю забезпечені засобами індивідуального захисту.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Укргазбанк
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua