СГ "ТАС" в лютому залучила 141,82 млн грн платежів


СГ "ТАС" в лютому залучила 141,82 млн грн платежів

За другий місяць 2020 року Страхова група «ТАС» залучила 141,82 млн грн страхових платежів – на 12,9% більше, аніж за лютий минулого року.

Традиційно як для лідера ринку ОСЦПВ перше місце в портфелі надходжень страховика з часткою 37,17% посіла обов’язкова «автоцивілка». За полісами обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників було зібрано 52,72 млн грн платежів – це на 31,6% більше, аніж за звітний період минулого року.

За договорами КАСКО Страхова група «ТАС» залучила 32,08 млн грн платежів, що становить 22,62% від загального обсягу надходжень страховика за місяць та понад в півтора рази перевищує аналогічний показник за лютий 2019-го.
Третє місце в портфелі надходжень компанії за другий місяць поточного року з часткою 20,09% посіла «Зелена картка»: за відповідними полісами було залучено 28,5 млн грн платежів.

За договорами страхування майна СГ «ТАС» в лютому зібрала 6 млн грн премій, за договорами добровільного медичного страхування – 4 млн грн платежів, що на 56,8% перевищує аналогічний показник за другий місяць минулого року. За іншими договорами страхування в лютому було залучено 18,52 млн грн премій.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:СГ ТАС
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua