Ілон Маск висловився про коронавірус COVID-19


Ілон Маск висловився про коронавірус COVID-19

Днями Ілон Маск направив співробітникам SpaceX електронного листа, в якому він говорить, що вони швидше загинуть в автомобільній аварії, ніж від нового коронавірусу COVID-19. Грунтуючись на фактах, якими Маск володіє, він не вважає, що цей вірус входить в сотню найнебезпечніших ризиків для життя і здоров’я в США. Раніше голова компаній SpaceX і Tesla написав у Twitter, що паніка з приводу коронавірусу – це дурість.

Погляди Маска на пандемію коронавірусу суперечать висновкам центрів з контролю та профілактики захворювань США (CDC) та Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ). Як зазначає видання BuzzFeed, аварії на дорогах – це не вірусна інфекція, яка може поширюватися в геометричній прогресії. Експерти в галузі охорони здоров’я вважають коментарі Маска нещирими і навіть небезпечними. Якщо вірус не буде локалізований в найближчі тижні, захворіють в гіршому випадку від 160 до 214 млн американців, повідомляє New York Times. З числа заражених 1,7 млн осіб можуть померти. На поточний момент в США офіційно зареєстровано 1629 випадків зараження новим коронавірусом і 41 смерть. Але через відсутність належного тестування кількість заражених, ймовірно, набагато вища.

Заяви Маска щодо вірусу COVID-19 прозвучали в той час, коли вся автомобільна промисловість, як і багато інших секторів економіки США, ввела обмеження, щоб зменшити поширення інфекції, аж до ймовірності зупинки заводів автовиробниками, якщо вірус буде продовжувати поширюватися такими темпами. Тим часом Ford, General Motors і Fiat Chrysler вже почали інструктувати позаштатних співробітників у США для роботи у віддаленому режимі. Офіційна позиція Tesla невідома, проте за деякою інформацією, компанія веліла своїм співробітникам самостійно йти на карантин, якщо вони недавно повернулися з Італії, Китаю, Південної Кореї, Ірану, Малайзії, Сінгапуру або Таїланду.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Світ
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua