Київ розробить пакет економічних рішень для підтримки бізнесу на період карантину


Київ розробить пакет економічних рішень для підтримки бізнесу на період карантину

Антикризовий штаб у Києві розробить пакет економічних рішень для підтримки бізнесу на період карантину, повідомив перший заступник голови Київської міськдержадміністрації Микола Поворозник.

“Що стосується бізнесу, на виконання доручення міського голови в місті створено антикризовий штаб, ми працюємо над пакетом економічних рішень, які будуть запропоновані, з одного боку, Київській міській раді, з іншого – центральним органам виконавчої влади в частині полегшення життя підприємцям в цей період. Це питання оренди, податків і зборів на цей період”, – повідомив Поворозник на брифінгу про впровадження протиепідеміологічних заходів у Києві в понеділок.

За його словами, рішення будуть ухвалюватися в рамках компетенції міської влади.

“Якщо ми знижуємо податкове навантаження на підприємця, логічно, що роботодавець буде виплачувати заробітну плату працівникові на період вимушеного простою підприємства”, – додав він, відповідаючи на запитання про виплату зарплати працівникам під час карантину.

Як повідомлялося, з 17 березня в Києві посилюються заходи з припинення поширення коронавірусу, зокрема рекомендується обмежити пересування людей між Києвом та іншими населеними пунктами України, проведення культурних, спортивних, соціальних, релігійних та інших заходів з масовою участю громадян, роботу підприємств громадського харчування.

Водночас керівників підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності і підпорядкування закликали максимально перевести роботу персоналу на віддалений доступ, а також впровадити режим профілактичного спостереження за співробітниками, які відвідували країни інфекційного ризику.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua