Облгази і обленерго не відключатимуть споживачів за несплату через карантин


Облгази і обленерго не відключатимуть споживачів за несплату через карантин

Підприємства, що здійснюють надання комунальних послуг, зокрема, облгази і обленерго не відключатимуть споживачів за неоплачені через карантин рахунки.

Про це повідомив глава профільного комітету Верховної Ради Андрій Герус в ході засіданні погоджувальної ради в понеділок.

Читайте також: Три мобільні оператори скасували плату за дзвінки про коронавірус у роумінгу

“З такими підприємствами, як обленерго і облгази є домовленості, про те, що вони не будуть відключати споживачів в період карантину.

Також ми будемо ініціювати на законодавчому рівні скасування пені за несвоєчасну оплату послуг ЖКГ під час карантину, зміни в порядок надання субсидій, щоб в разі виникнення у громадян заборгованостей, вони не приводили до втрати субсидій”, – сказав нардеп .

Герус закликав громадян уникати відвідування центрів обслуговування і банківських відділень, де зазвичай спостерігаються черги на оплату житлово-комунальних послуг, і по можливості здійснювати оплату рахунків онлайн.

“Звичайно, платити за ЖКГ необхідно, але хочу звернутися до громадян, особливо до тих, хто знаходиться в зоні ризику: якщо ви бачите чергу в банку або центрі обслуговування – утримайтеся.

Будуть прийняті відповідні рішення, щоб не було погіршень для споживачів”, – підсумував Герус.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Опитування
В Контексті Finance.ua