😷 МОЗ рекомендуватиме обмеження роботи громадського транспорту


😷 МОЗ рекомендуватиме обмеження роботи громадського транспорту

МОЗ рекомендуватиме уряду внести зміни до графіка громадського транспорту, що може включати припинення залізничного сполучення між містами.

Про це повідомили головний санлікар Віктор Ляшко і міністр інфраструктури Владислав Криклій.

На запитання, чи будуть закривати метро і залізничне сполучення між містами, Ляшко відповів: “Так, ми будемо рекомендувати зміну графіка громадського транспорту, щоб мінімізувати скупчення людей в одному місці”.

Водночас на уточнююче запитання, чи буде припинено сполучення між містами, Криклій сказав: “Ще такого рішення не прийнято. МОЗ рекомендуватиме, окремо на засіданні уряду буде розглядатися і прийматися рішення щодо будь-якого громадського транспорту”.

За словами Ляшка, МОЗ рекомендуватиме внести більш жорсткі зміни до постанови Кабміну про карантин. Він також не ввдкидає, що карантин буде продовжено, в залежності від епідемічної ситуації в Україні.

Ляшко повідомив: “Ми будемо ініціювати закриття ТРЦ, кінотеатрів, музеїв та інших установ, де відбувається масове скупчення людей. Ми будемо ініціювати закриття закладів громадського харчування. Найближчим часом ми це розглянемо і подамо”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua