ПриватБанк вимагає від групи Коломойського повернути 247 АЗС


ПриватБанк вимагає від групи Коломойського повернути 247 АЗС

ПриватБанк через суд намагався розірвати договір лізингу на 247 автозаправних станцій мережі “Приват”, проте суд за позовом 38 компаній-орендаторів цих АЗС заборонив банку вчиняти дії по поверненню або витребуванню об’єктів лізингу.

Про це йдеться у рішенні суду.

У документі повідомляється, що у 2016 році 15 компаній групи з орбіти групи “Приват” уклали з ПриватБанком ряд договорів фінансового лізингу на 247 АЗС в 20 областях країни. В подальшому ці АЗС були передані 38 компаніям-орендарям.

Як повідомляє enkorr з посиланням на судові процеси, які в 2019 році проходили між ПриватБанком і цими компаніями, загальна сума заборгованості 14 з 15 компаній-власників АЗС за договорами лізингу становить 2,015 млрд грн.

З цих судових процесів також стало відомо, що в 2017 році ПАТ “Укрнафта” офіційно зверталося в ПриватБанк з проханням дати згоду на передачу компанії в сублізинг як мінімум частини цих АЗС.

Зазначається, що наразі ПриватБанк “вчиняє активні дії щодо розірвання Договорів лізингу та повернення об’єктів лізингу”.

Повідомляється, що банк направив на адреси лізингоодержувачів повідомлення про розірвання договірів лізингу та пред’явив вимоги про повернення майна, в яких попередив про можливість примусового повернення.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua