ХТЗ Ярославського модернізує виробництво і збільшує обсяги випуску тракторів


ХТЗ Ярославського модернізує виробництво і збільшує обсяги випуску тракторів

Харківський тракторний завод (ХТЗ), що входить до групи DCH українського бізнесмена Олександра Ярославського, продемонстрував зростання всіх бізнес-показників за підсумками 2019 року.

Про це повідомляє прес-служба ХТЗ.

У компанії зазначають, що в 2019 році тут виробили 585 одиниць техніки, що на 12% більше, ніж роком раніше, а кількість реалізованих тракторів різних модифікацій склала 638 ​​одиниць – на 16% більше від показника 2018 року.

Виручка ХТЗ, виведеного з кризи Олександром Ярославським, за підсумками 2019 року зросла на 22% в порівнянні з попереднім роком, і склала майже 800 млн грн.

У 2020 році лідер українського сільгоспмашинобудування планує збільшити обсяги виробництва на 10% в порівнянні з 2019 роком, а виручку – на 20%.

“Минулий рік став для підприємства роком інтенсивного оновлення і модернізації. На заводі поступово проводять реновацію цехів, закуповують і апробують нове сучасне обладнання. Було встановлено ​​нову лінію хіміко-термічної обробки металів від компанії Ipsen (США, Німеччина), що значно підвищило якість термічної обробки деталей, а в поточному році вже запущено в роботу нову ділянку механічної обробки деталей”, – йдеться на сайті заводу.

Повідомляється також, що суттєве оновлення заводу, де тепер використовується передове технологічне обладнання німецького, японського та американського виробництва, дозволило конструкторському бюро ХТЗ запропонувати покупцям нові рішення, а також істотно осучаснити техніку свого виробництва: оновлення отримали моделі гусеничного трактора ХТЗ-181.22, колісного ХТЗ 150К-09.172.10 та ХТЗ-248К.20.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua