Україна прийняла перший танкер з нафтою Azeri Light для Білорусі


Україна прийняла перший танкер з нафтою Azeri Light для Білорусі

АТ “Укртранснафта” розпочало прийом на Морському нафтовому терміналі “Південний” першого танкера Captain A Stellatos з 90 тис. тонн нафти сорту Azeri Light для Мозирського НПЗ.

Про це повідомляє пресслужба Укртранснафти у Facebook.

“12 березня 2020 року АТ “Укртранснафта” розпочало прийом на Морському нафтовому терміналі “Південний” першого танкера з легкою нафтою сорту Azeri Light обсягом 90 тис. тонн для її подальшого транспортування нафтопроводом “Одеса-Броди” та однією з двох ниток нафтопроводу “Дружба” в напрямку НПЗ Білорусі”, – йдеться у повідомленні.

Надання послуг з транспортування нафти до Республіки Білорусь здійснюється в рамках договору між АТ “Укртранснафта” та BNK (UK) Limited (Велика Британія), яка є дочірньою компанією ЗАТ “Білоруська нафтова компанія”.

Договір діє до кінця 2020 року та передбачає співпрацю сторін щодо транспортування нафти із використанням нафтопроводу “Одеса-Броди” та однієї гілки магістрального нафтопроводу “Дружба” до Мозирського НПЗ за маршрутом МНТ “Південний” – ЛВДС “Броди” – ЛВДС “Мозир”.

Забезпечення транзиту нафти до Мозирського НПЗ дасть змогу підвищити рівень завантаження нафтотранспортної системи України.

При цьому АТ “Укртранснафта” забезпечує надійний та безперебійний транзит російської нафти сорту Urals у напрямку Чехії, Словаччини та Угорщини відповідно до чинних контрактних зобов’язань.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua