😷 Укрпошта повідомила, як працюватиме під час карантину


😷 Укрпошта повідомила, як працюватиме під час карантину

Укрпошта під час запровадженого з 12 березня карантину працюватиме у звичайному режимі: доставлятиме пенсії та грошові виплати, а також продовжить приймати і відправляти посилки в Україні та за її межі.

Про це йдеться у заяві Укрпошти щодо протидії поширенню коронавірусу Covid-19 в Україні.

“Як відомо, з метою протидії поширенню коронавірусу 11 березня українським урядом прийнято рішення обмежити масові заходи за участю понад 200 осіб та запровадити карантин у навчальних закладах. Укрпошта, як стратегічно важливий об’єкт інфраструктури, продовжує працювати у звичайному режимі. Компанія й надалі доставлятиме пенсії та грошові виплати мільйонам клієнтів, особливо пенсіонерам, які є найбільш вразливою категорією можливого інфікування коронавірусом. Вони також зможуть здійснювати комунальні платежі вдома, отримувати побутові товари і продукти першої необхідності, щоб не піддаватися ризику і не йти в магазини, або в місця значного скупчення людей”, – заявили у компанії.

Зазначається також, що підприємство продовжить приймати і відправляти посилки в Україні та за її межі.

Керівництво Укрпошти попереджає, що на час введення карантину в навчальних закладах, можливий брак персоналу в певних відділеннях та дільницях. Однак підприємство буде робити все можливе, щоб такі випадки були винятком, та мінімізувати можливі незручності для клієнтів.

Водночас, як зазначається, Укрпошта робить все можливе, щоб робота працівників підприємства залишалась й надалі безпечною. Зокрема, на випадок поширення інфекції підприємство має запас респіраторів та більше ніж 100 тисяч масок. Найближчим часом поштові відділення, сортувальні центри та офісні об’єкти будуть забезпечені більш ніж 11 000 дезінфекторами.

Як заявили у компанії, кожен працівник, у разі виявлення будь-яких симптомів хвороби, в першу чергу, має звернутися до лікаря, повідомити своєму керівнику та уникати будь-яких контактів з колегами та клієнтами, залишаючись на самостійному карантині.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua