Альфа-Банк Україна підключився до системи BankID від НБУ


Альфа-Банк Україна підключився до системи BankID від НБУ

10 березня Альфа-Банк Україна підключився до системи BankID Національного банку України, що дозволить клієнтам банку користуватися спрощеною системою ідентифікації на порталах державних послуг і сервісів, серед яких Єдиний портал адміністративних послуг та додаток «Дія».

BankID відкриває доступ до послуг понад 40 державних і громадських установ, серед яких: Єдиний державний портал адміністративних послуг, Міграційна служба, Центри надання адмінпослуг, онлайн-сервіс державних послуг «Дія», Єдина система місцевих петицій і ін.

Аби скористатися BankID, клієнтам Альфа-Банку необхідно:

обрати «Увійти через BankID» у поле ідентифікації на сайті організації або сервісу;
у наступному вікні обрати Альфа-Банк Україна;
увести свій логін і пароль від онлайн-банку (єдині для інтернет-банкінгу My Alfa-Bank та мобільного банку Alfa-Mobile Ukraine).
Під час авторизації з допомогою BankID, клієнт дає згоду на передачу персональної інформації, яку раніше надав банку, установі, на порталі якої проходить реєстрацію, а саме: ПІБ, дата народження, серія і номер паспорта, ідентифікаційний номер, адреса за місцем реєстрації, номер телефону, адреса електронної пошти.

BankID – простий і надійний спосіб верифікації для доступу до послуг держустанов, який дозволяє заощадити час, уникнути реєстрації на кожному окремому порталі та необхідності відвідувати держслужби з пакетом документів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Альфа-Банк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua