Голова Міноборони: військовослужбовцям потрібен значний мотиваційний пакет


Голова Міноборони: військовослужбовцям потрібен значний мотиваційний пакет

Новий міністр оборони України Андрій Таран підкреслює, що українські військовослужбовці повинні бути соціально захищені і ще більш мотивовані для служби в армії.

“Ми повинні розробити і забезпечити втілення в життя значного мотиваційного пакету для військовослужбовців. Він повинен передбачати забезпечення військовослужбовців житлом, гідне грошове забезпечення, пріоритетне право вступу до ВНЗ, безкоштовну освіту, забезпечення якісними медичними послугами та гарантії при звільненні з військової служби”, – сказав він у середу, виступаючи в Міністерстві оборони після представлення Президентом України Володимиром Зеленським.

Таран зазначив, що хотів би все Міністерство оборони “повернути обличчям” до військовослужбовців.

“У нас вже є багато справжніх професіоналів військової справи, від солдата до генерала, на всіх рівнях, але потрібно, щоб у нас вся армія стала професійною. А для цього потрібна подальша копітка і наполеглива робота, як Міністерства оборони, так і військового керівництва Збройних сил”, – вказав він.

Довідка Finance.ua:

  • Таран був призначений на посаду Міністра оборони 4 березня 2020 року.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua