😷 Для нардепів запровадили обмеження через коронавірус


😷 Для нардепів запровадили обмеження через коронавірус

Народним депутатам настійно рекомендують скасувати або відстрочити службові відрядження за кордон до зміни епідемічної ситуації в світі.

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков підписав розпорядження “Про невідкладні заходи щодо забезпечення сталої роботи Верховної Ради України та її органів”. Про це повідомляє інформаційне управління Апарату ВРУ.

У документі йдеться, що через поширення коронавірусу у світі спікер закликав народних депутатів не їздити за кордон, а в адміністративних будівлях ради вжити необхідних заходів, спрямованих на запобігання поширенню гострих респіраторних захворювань.

“У зв’язку з ситуацією, що склалася в світі, в тому числі в країнах ЄС, в результаті поширення гострої респіраторної хвороби, викликаної коронавірусом, з метою запобігання виникненню і поширенню масових інфекційних захворювань, забезпечення стійкої роботи ВРУ і її органів на підставі статті 88 Конституції України, пунктів 7 і 8 статті 78 Регламенту ВРУ: народним депутатам України, працівникам апарату ВРУ настійно рекомендую скасувати або відстрочити службові відрядження за межі України до зміни епідемічної ситуації в світі”, – йдеться в повідомленні.

Також у розпорядженні керівнику апарату ВРУ Штучному В.В. доручено “вжити необхідних профілактичних, організаційних та матеріально-технічних заходів, спрямованих на запобігання поширенню гострих респіраторних хвороб в адміністративних будівлях Верховної Ради України”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua