Естонія оголосила про початок економічної кризи в країні


Естонія оголосила про початок економічної кризи в країні

В Естонії почалася економічна криза, баланси підприємств різко скоротяться, а банки почнуть відкликати кредити або вимагати додаткове забезпечення.

Про це заявив міністр фінансів країни Мартін Хельме, повідомляє Національна телерадіомовна компанія ERR.

“Цифри показують, що такого різкого падіння не було з 2008 року. І це матиме наслідки в реальному житті. Баланси підприємств різко скоротяться, а банки почнуть відкликати кредити або вимагати додаткове забезпечення. Підприємства, які фінансують себе випуском облігацій, більше не зможуть це робити”, – сказав він, коментуючи наслідки епідемії коронавірусу і цінової війни на нафтовому ринку для економіки.

За словами естонського міністра фінансів, економічна криза вже настала, і питання тепер в тому, як звести до мінімуму її наслідки і знайти можливості отримати з неї якусь користь.

Однак планування наперед практично неможливе через непередбачувано мінливу ситуацію. “Ми бачимо, що все сталося протягом двох місяців, в європейському контексті – двох тижнів. Перший висновок – такої поганої “видимості”, як зараз, в економіці у нас ніколи не було. Ми не маємо можливості прогнозувати, що буде через два тижні, через два місяці”, – сказав Хельме.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua