У Китаї розроблено технологію розпізнавання облич у масках (фото)


У Китаї розроблено технологію розпізнавання облич у масках (фото)

У Китаї вже використовуються найбільш передові системи електронного спостереження, що виконують розпізнавання облич, але вони добре працюють у звичайних умовах, коли обличчя людини не прикрите.

Китайська компанія Hanwang Technology, також відома як Hanvon, повідомила, що розробила першу в країні технологію розпізнавання облич, яка може ідентифікувати людину, навіть коли вона носить маску. Це завдання особливо актуальне зараз, коли більшість китайців носять маски через спалах коронавірусу.


Фото: Reuters

Розробку нової системи було розпочато в січні. В її основі лежить вже перевірена технологія, створена за останні десять років, зразкова база даних з приблизно 6 млн облич без масок і набагато менша база даних облич з масками.


Фото: Reuters

Система вже доступна комерційно. Вона запропонована в двох варіантах: в одноканальному, який підходить для контролю на входах в будівлі, і в багатоканальному, який працює з кількома камерами одночасно. За словами розробників, другий варіант може щосекунди ідентифікувати приблизно 30 облич. При носінні маски точність розпізнавання становить приблизно 95%, без маски – 99,5%.


Фото: Reuters

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Технології&Авто
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua