Профорієнтаційні цілі учасників другої регіональної конференції «Моя кар’єра в Україні» у Львові


Профорієнтаційні цілі учасників другої регіональної конференції «Моя кар’єра в Україні» у Львові

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) та CSR Ukraine, експертна організація Центр «Розвиток КСВ», Career Hub у партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Міністерством культури, молоді та спорту України провели другу регіональну конференцію Всеукраїнського конкурсу «Моя кар’єра в Україні» для учнів 10-х класів загальноосвітніх навчальних закладів України.

«Моя кар’єра в Україні» – всеукраїнський проєкт, що надає можливості для самореалізації молоді в Україні, надихає на професійний розвиток та створює платформу для передачі досвіду успішних людей молодому поколінню.

У 2020 році було отримано близько 1000 есе від десятикласників про свою майбутню професію. Автори 360 кращих робіт стануть учасниками 6 регіональних зустрічей, а 60 найактивніших буде запрошено на Всеукраїнську конференцію до м. Київ, де десятикласники зустрінуться із відомими людьми та обговорять свої майбутні професії.

На другій регіональній конференції «Моя кар’єра в Україні» 60 авторів найкращих есе Волинської, Львівської, Тернопільської, Чернівецької, Рівненської, Івано-Франківської, Закарпатської та Хмельницької області зустрілися з топами національних компаній та отримали від них поради, як стати успішними в Україні.

Марина Саприкіна, керівниця Центру «Розвиток КСВ», зазначила: «П’ятий рік поспіль проєкт «Моя кар’єра в Україні» надає можливість десятикласникам висловити свої погляди на професійне майбутнє та зустрітися із провідними керівниками/цями компаній. Це шанс отримати реальний досвід для втілення кар’єрних планів у життя».

У ТОП-5 професій цього року увійшли: лікар/ка, журналіст/ка, вчитель/ка, програміст/ка та юрист/ка.

В панельній дискусії «Лайфхаки від топів: Як побудувати успішну кар’єру» десятикласники отримали рекомендації від топ-спікерів, які допоможуть у виборі та побудові кар’єри.

Андрій Бордіян, керівник Львівського регіонального центру «ПУМБ» порадив молоді постійно вдосконалюватись: «Обирайте ваш життєвий шлях, а не професію. Професію ви завжди можете змінити, а життєвий шлях − ні. Сьогодні обов’язковою складовою успіху є постійний розвиток, адже вчорашні ваші навички можуть стати завтра непотрібними».

Роман Кізима, дитячий онколог Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру наголосив на важливості вибору «своєї» професії: «Будувати кар’єру лише у сфері, яка подобається та інвестувати час і кошти у власний розвиток».

Марія Титаренко, засновниця Магістерської програми з медіакомунікацій УКУ порадила чітко планувати свої кар’єрні цілі: «Обравши шлях, варто зробити для себе коротко- і довготермінові кар’єрні цілі і рухатись до їх здійснення: які компетенції ще здобути, які додаткові навички і знання отримати, яку практику ще пройти тощо».

На знайомстві школярі розповіли про свою мотивацію участі в регіональній конференції «Моя кар’єра в Україні».

«Я прийшов на цей проєкт, аби впевнитись чи справді знайшов свою професію, та визначити свої сильні сторони. Я хочу, щоб гаслом цієї регіональної конференції стала фраза «Never give up!»», – поділився враженнями учасник львівської конференції Ян Ерл-Ружицький.

«Десятикласники мають змогу задуматись над своїми професійними цілями, зокрема над їх втіленням. Чимало учнів уже знають з якою професією пов’язати своє майбутнє, але відкрито про це заявити ще не можуть. «Моя кар’єра в Україні» – це поштовх до майбутніх кар’єрних зростань», – додала вчителька Павлівського ліцею Людмила Кузьмич.

Під час конференції учасники також взяли участь у грі «Банк майбутнього», завдяки якій познайомились із трендами майбутнього. Десятикласники, які обрали для себе фінансову сферу, відвідали Львівський регіональний центр ПУМБ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua