Зеленський змусив Криклія купити у Крюківського заводу 90 вагонів


Зеленський змусив Криклія купити у Крюківського заводу 90 вагонів

Міністр інфраструктури Владислав Криклій погодився з пропозицією Президента України Володимира Зеленського закупити у Крюківського вагонобудівного заводу три дизель-поїзди і 90 пасажирських вагонів, хоча до цього не конкретизував кількість вагонів, які” Укрзалізниця “ планує купити у заводу.

“Ми плануємо цьогоріч мінімум три дизель поїзди закупити і до 100 пасвагонів, але зараз фіналізується фінансовий план”, – сказав Криклій під час відвідування підприємств разом з Президентом України в рамках робочої поїздки в Полтавську область.

Однак Президент України вимагав у міністра конкретизувати ці цифри.

“Мені здається, що в принципі настають часи, коли треба говорити конкретні речі. Іноді нехай вони не будуть найбільшими, що можемо насправді. Тому, пане міністре, я хотів би, щоб ми просто сказали, що ми дійсно замовимо три дизель-поїзди і 100 пасажирських вагонів. Не до 100, а щоб ми конкретно сказали – 100”, – підкреслив президент.

Криклій намагався заперечити: “Можна трохи менше – 80. Я ж виходжу з фінансового плану, який фіналізується зараз. Це 70-90 вагонів”.

“Ні, 70-90 не підходить, давай тоді 90”, – сказав Президент, на що Криклій погодився.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua