Для залучення інвестицій уряду України потрібно дати чіткий сигнал міжнародним партнерам - Зубко


Для залучення інвестицій уряду України потрібно дати чіткий сигнал міжнародним партнерам - Зубко

Для того, щоб прийти в Україну з інвестиціями, міжнародні партнери повинні почути від наших урядовців плани щодо конкретних інфраструктурних проектів.

Про це заявив колишній віце-прем’єр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко, перебуваючи у Давосі.

«Потрібно думати, чи є Україна на радарах наших міжнародних партнерів, як вони її розцінюють як партнера. Дуже важливо для України і для уряду демонструвати конкретні проекти. Нам не треба говорити, що ми хочемо приватизувати, продати, а говорити про конкретні інфраструктурні проекти, які мають свою абсолютну вартість і можливість для інвестора повернути гроші. І це проблема, що уряд не запропонував жодного конкретного проекту, який міг би зацікавити інвесторів з інших країн», – заявив Геннадій Зубко.

На його думку, такі проекти можуть бути у сфері енергетики, інфраструктури, в концесійних угодах і ЖКГ – водопостачання, теплопостачання.

«Це те, що хочуть чути інвестори: скільки їм треба зробити прямих інвестицій, а не просто купити ОВДП і отримати відсоток за рахунок платників податків і бюджету України, і як вони зможуть повернути свої кошти з відсотками, щоб бути і зацікавленими і впевненими, що вони захищені від ризиків в Україні», – підсумував колишній віце-прем’єр.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua