Дотації на видобуток вугілля зросли у 3,7 раза - Мінекоенерго


Дотації на видобуток вугілля зросли у 3,7 раза - Мінекоенерго

Протягом 2016-2019 років на державних шахтах України видобуток зменшився майже вдвічі, водночас розмір дотації на 1 тонну вугільної продукції зросла майже в 3,7 раза.
Про це повідомила пресслужба Міністерства енергетики та захисту довкілля у Facebook.

“На державних вугільних підприємствах України в період з 2016 року по 2019 рік видобуток зменшився майже вдвічі: з 6,7 млн тонн до 3,5 млн тонн, а дотація на 1 тонну вугільної продукції зросла майже в 3,7 р. – з 246 грн на 1 тонну у 2016 році до 908 грн на 1 тонну у 2019 році”, – йдеться у повідомленні.

У міністерстві додали, що найближчим часом очікується суттєве зниження темпів зростання видобутку європейською вугільною галуззю внаслідок скорочення середньорічного попиту на вугілля на європейських ринках.

“Основними виробниками вугілля в світі є: Китай, США, Австралія, Індонезія, Індія, Росія”, – нагадали у пресслужбі.

Видобуток вугілля в країнах, що розвиваються, протягом останніх 10 років продовжує зростати, натомість розвинені країни поступово скорочують виробництво та споживання вугілля.

Вагоме падіння використання вугілля очікується і в США внаслідок переведення понад 30% ТЕС на природний газ. Крім того, зниження цін на вугілля впливає на виробників в усьому світі, змушуючи скорочувати інвестиції у вугільну галузь.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua