Пенсійний фонд заборгував Держказначейству понад 49 мільярдів гривень


Пенсійний фонд заборгував Держказначейству понад 49 мільярдів гривень

Пенсійний фонд України заборгував Державній казначейській службі за позиками на покриття тимчасових касових розривів, пов’язаних з виплатою пенсій, 49,2 мільярда гривень.

Про це повідомила глава Державної казначейської служби України Тетяна Слюз під час публічного звіту про роботу служби в 2019 році.

“Однією з найбільших проблем для Держказначейства залишається заборгованість Пенсійного фонду України за позиками на покриття тимчасових касових розривів, яка утворилася в період з 2007 по 2014 роки, а також в 2019 році, і станом на 1 січня 2020 року склала 49,2 мільярда гривень”, – сказала Слюз.

За її словами, тільки минулого року Держказначейство надало Пенсійному фонду на покриття тимчасових касових розривів, пов’язаних з виплатою пенсій, 118,7 мільярда гривень позик, з яких фонд погасив заборгованість минулого року в розмірі 117,6 мільярда гривень.

Таким чином, заборгованість Пенсійного фонду за наданими Державним казначейством позиками в 2019 році на початок поточного року склала 1,1 мільярда гривень, а прострочена заборгованість фонду за наданими в 2007-2014 рр. позиками досягла 48,1 мільярда гривень.

Довідка Finance.ua:

  • Пенсійний фонд розпочав фінансування пенсій за березень, спрямувавши на це 622,6 млн грн.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua