Xiaomi показала швидку бездротову зарядку з 40 Вт потужності, що приймається (відео)


Xiaomi показала швидку бездротову зарядку з 40 Вт потужності, що приймається (відео)

Xiaomi заявляє про досягнення високої швидкості бездротової передачі енергії, яку поки що не змогли освоїти багато інших виробників. Віце-президент Xiaomi Чанг Ченг опублікував запис у соціальній мережі Weibo, де йдеться про прийдешнє рішення швидкої бездротової зарядки з 40 Вт потужності, що приймається.

У короткому ролику показаний процес бездротової підзарядки смартфона Mi 10 Pro. Він має батарею ємністю 4000 мАг. При використанні швидкої бездротової зарядки вдалося відновити 57% ємності акумулятора за перші 20 хвилин, а весь процес зарядки від 0 до 100% зайняв 40 хвилин.

На поточний момент найкраще рішення для бездротової зарядки Xiaomi – Mi Charge Turbo – досягає максимальної потужності 30 Вт.

Прототип бездротового зарядного пристрою в тесті розрахований на використання вертикального повітряного охолодження. Це дозволить контролювати теплові умови роботи. Поки що невідомо, коли нова версія бездротового зарядного пристрою Xiaomi з’явиться на ринку. Можна припускати, що його буде представлено разом з новим флагманським смартфоном Xiaomi.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua