Вимоги до заповнення декларацій спрощено — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Вимоги до заповнення декларацій спрощено

Особисті фінанси
3869
Національне агентство спростило вимоги до заповнення полів форми декларації. Це рішення дозволило усунути низку проблем, які виникли з початку кампанії 2020 року.
Про це повідомляє пресслужба НАЗК.
Що зміниться:
  • Зміни до полів, зокрема, дозволили коректно задекларувати транспортні засоби, які набуті за спадщиною або придбані за грошові одиниці, які вийшли з обігу. Так, у розділі «Цінне рухоме майно – транспортні засоби» декларації у полі «Вартість на дату набуття права або за останньою грошовою оцінкою, грн» додано відмітку «Не застосовується».
  • Спрощено зазначення місця роботи або проходження служби та займаної посади суб’єктом декларування.
  • У полях «Місце роботи або проходження служби (або місце майбутньої роботи чи проходження служби)» та «Займана посада (або посада, на яку претендуєте» дозволено зазначати лапки та дужки.
  • У суб’єктів декларування з’явилася можливість зазначити коректно інформацію про члена сім’ї, який не зареєстрований. У блоці зареєстроване місце проживання тепер можна обрати «Не зареєстрований».
Коректно зазначити адресу земельної ділянки без поштового індексу та назви вулиці можна, якщо у полі «Загальна площа (м2)» обрати відмітку «Не відомо». У полі «Вартість на дату набуття права або за останньою грошовою оцінкою, грн» також додано відмітку «Не застосовується». У полях «Поштовий індекс» та «Назва» вулиці додано відмітку «Не відомо».

Найкращі кредитні картки для зберігання грошей 💳

У той же час вказані позначки необхідно обирати лише у разі, коли земельній ділянці не присвоєно відповідний кадастровий номер або адресу.

Довідка Finance.ua:

Декларація не подається, якщо платник податку отримував:
  • доходи від податкових агентів, які не включаються до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу;
  • доходи виключно від податкових агентів незалежно від виду та розміру нарахованого (виплаченого, наданого) доходу, крім випадків, прямо передбачених IV розділом Податкового кодексу України;
  • доходи від операцій продажу (обміну) майна, дарування, при нотаріальному посвідченні договорів, за якими вже був сплачений податок на доходи фізичних осіб;
  • доходи у вигляді об’єктів спадщини, які оподатковуються за нульовою ставкою податку та/або з яких вже було сплачено податок.
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас