Нагородили найкращих керівників роздробу банків - FinAwards 2020


Нагородили найкращих керівників роздробу банків - FinAwards 2020

Днями в столичному TAO Event Hall відбулася церемонія нагородження за особливі досягнення в банківській сфері – FinAwards 2020.

Засновники премії – популярні сайти України про фінанси та інвестиції Finance.ua і Minfin.com.ua. А її організатор – один з провідних конференц-майданчиків країни в сфері фінансів і технологій, компанія BankOnline.

За перші місця в 15 номінаціях боролися 32 банки нашої країни. Цього вечора визначили і «Кращого керівника роздробу».

Як вибирали? Шукали найкращого серед керівників роздрібного бізнесу банків: заступники голів правління, директори або начальники департаментів/управлінь роздрібного бізнесу банків, які відповідають за розвиток продуктового ряду і клієнтських сервісів для роздрібного бізнесу.

Важлива умова – наявність відчутних позитивних змін в показниках роздрібного бізнесу за підсумками 2019 року, які можна перевірити/підтвердити у відкритих джерелах даних.

Банки самі визначали, кого зі своїх співробітників висунути на цю номінацію. Більше того, банкам було надано можливість висунути на номінацію керівника роздрібного бізнесу іншого банку, чиї заслуги вони вважають значущими.

При цьому якщо кандидата від банку запропонував також і інший банк, то йому зараховується додатковий голос. Переможець визначався шляхом голосування журі, інших банків та користувачів сайту.

Хто ж кращі з кращих? За результатами голосування Третє місце посів Олексій Шабан, керівник роздрібного бізнесу ПриватБанку. На другому місці опинився Себастьян Рубай, заступник голови правління з роздрібного бізнесу ПУМБ. Перше місце за Антоном Тютюном, заступником Голови правління Ощадбанку.


На фото Антон Тютюн, заступник Голови правління Ощадбанку

Як розповів порталу Finance.ua Антон Тютюн, в його роботі найпростіше – це розуміти, як потрібно зробити, а ось реалізувати це на практиці – це, як правило, не так просто. За словами переможця, досягти першості йому допомогла сильна команда.

Довідка Finance.ua:

 • Антон Тютюн народився 14 березня 1977 року.
 • Здобув вищу освіту в Київському національному економічному університеті, спеціальність – «банківська справа».
 • Професійну діяльність розпочав у 2000 році в Укрсоцбанку, де піднявся кар’єрними сходами від економіста другої категорії до заступника директора Центру роздрібного бізнесу.
 • З 2008 по 2010 рік працював заступником Голови правління з роздрібного бізнесу, членом правління БТА Банку.
 • З жовтня 2010 року працює на посаді заступника Голови правління Ощадбанку.
 • i

  Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:Ощадбанк
Сервіс підбору кредитів
 • Надішліть заявку
 • Дізнайтесь про рішення банку
 • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua