Милованов зібрався боротися з тіньовою зайнятістю в будівництві


Милованов зібрався боротися з тіньовою зайнятістю в будівництві

Міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Тимофій Милованов анонсував проведення кампанії з детінізації зайнятості в будівельній галузі.

Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook.

“Продовжуємо кампанію з детінізації зайнятості. Сьогодні стартувала друга хвиля роз’яснювальної кампанії. Цього разу – в будівництві.

Що робитимуть. До 20 березня інспектори інформуватимуть роботодавців, жодних примусових заходів не вживатимуть. На другому етапі, інспекційному, як кажуть, “Хто не сховався, я не винен”: накладатимуть штрафи, якщо виявлять незадекларовану працю”, – повідомив він.

Раніше подібну кампанію було проведено в сфері торгівлі товарами і послугами, а після її завершення оформлено понад 123 тисяч осіб.

Довідка Finance.ua

  • Раніше Держслужба праці повідомляла, що кожен третій працівник, або близько 5 мільйонів осіб в Україні працюють нелегально.
  • Також Держслужба повідомляла, що близько 30% українців, які працюють “в тіні”, зайняті в агросекторі.
  • Четверту частину від офіційного ВВП України, або 846 млрд гривень, становлять тіньові операції. 19,7% ВВП (702 млрд гривень) становить готівкова тіньова економіка, 4,1% ВВП (144 млрд гривень) – домашнє виробництво товарів для власного кінцевого використання, тобто – негрошова тіньова економіка.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua