Компанія Ахметова знову подала заявку на експорт електроенергії в Молдову


Компанія Ахметова знову подала заявку на експорт електроенергії в Молдову

Premier Energy SRL, найбільша в Молдові компанія в сфері розподілу та постачання електроенергії, отримала шість заявок на участь у тендері на закупівлю електроенергії з 1 квітня 2020 року.

Зокрема, заявки подали молдавська державна компанія Energocom, “Mолдавская ГРЕС” (Придністров’я), Fly Ren First Solar Park, Moldelectromontaj, а також українські ПАТДТЕК Павлоградвугілля” Рината Ахметова і DE Trading (структура ПАТ “Донбасенерго” Максима Єфімова)

“Після техніко-економічної експертизи, ми виберемо найкращу пропозицію. Підписавши контракт, ми передамо її на візування в Національне агентство з регулювання в енергетиці”, – сказав представник компанії.

За чинними контрактами до кінця 31 березня електроенергію Молдові, яка тільки на 27% забезпечує себе електроенергією самостійно, постачають Молдавська ГРЕС і “ДТЕК Павлоградвугілля”, вони ж здійснювали поставки в 2018 році.

Обидва постачальники продають електроенергію не безпосередньо, а через Energocom, яка відпускає її операторам по $54,2 за тис. кВт/год, закуповуючи у “Молдавської ГРЕС” і “Павлоградвугілля” в пропорції 85% на 15% по $52,4 і $64,4 відповідно.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua