"Укрспирт" у січні збільшив реалізацію спирту на 62%


"Укрспирт" у січні збільшив реалізацію спирту на 62%

Реалізація спирту в ДП “Укрспирт” в січні 2020 року зросла на 62% в порівнянні з аналогічним періодом 2019 року – до 412 тис. дал.

“Це результат підготовки ДП “Укрспирт” до приватизації і нашої спільної – Міністерства економіки, Державної податкової служби та правоохоронних органів – боротьби з нелегальним спиртом”, – цитується в прес-релізі держпідприємства в.о. директора “Укрспирт” Сергій Блескун.

Минулого місяця працювало 11 заводів “Укрспирту”. “Торік в цей же час працювало сім заводів, а реалізація склала 255 тис. дал етилового спирту”, – зазначили в ДП.

За даними компанії, в січні 2019 року збитковість роботи “Укрспирту” склала 5,5 млн грн. У свою чергу, чистий прибуток ДП в січні 2020 року склав 2,6 млн грн.

Як повідомлялося, “Укрспирт” в 2019 році наростив чистий прибуток в 1,9 рази в порівнянні з 2018 роком – до 40,3 млн грн.

Виробництво спирту ДП в 2019 році скоротилося на 5% – до 5,9 млн дал.

Держпідприємство “Укрспирт” – великий виробник спирту та спиртовмісної продукції в Україні. Підпорядковане Міністерству розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства.

Загальна виробнича потужність ДП – понад 36 млн дал на рік.

Його роботу забезпечує 41 виробничий майданчик.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua