Компанії Олега Бахматюка заплатили 7,7 млрд грн податків до бюджету країни


Компанії Олега Бахматюка заплатили 7,7 млрд грн податків до бюджету країни

Сума податків і зборів, отриманих бюджетом України від Групи компаній «Укрлендфармінг” і “Авангард” за три роки, становить 7,722 млрд грн грн.

Про це повідомила прес-служба одного з найбільших агрохолдингів у заяві, розміщеній на офіційному сайті компанії.

Протягом 2017-2019 років Група компаній “Укрлендфармінг” і “Авангард” сплатила до бюджету країни 7,722 млрд грн. З них до державного бюджету спрямовано 3,9 млрд грн (ПДВ – 2,1 млрд, податок на прибуток – 31,4 млн, єдиний соціальний внесок – 1,5 млрд, військовий збір – 234 млн). До місцевих бюджетів сплачено 3,65 млрд грн (податок на доходи фізичних осіб – 2,4 млрд, єдиний податок (4 група) – 449 млн, податок на землю і за оренду землі – 779 млн). Інших податків і зборів виплачено 167 млн ​​грн. Крім того, компанія зазначає, що забезпечує гідною роботою близько 27 000 українців і генерує близько 1% ВВП України.

Разом з тим компанія зазначила, що за три роки отримала від держави дотації на суму 449 млн грн, з них останні два роки дотації компанія отримувала тільки на утримання корів і молодняку ​​великої рогатої худоби. Ця галузь традиційно є дотаційною і в країнах Євросоюзу. У 2019 році сума отриманих групою компаній дотацій становила лише 12 млн грн з розподілених державою між аграріями 4 млрд грн. Група компаній “Укрлендфармінг” і “Авангард” – один з найбільших агрохолдингів країни за розмірами земельного банку.

Підприємства групи компаній працюють в 600 населених пунктах 22 регіонів України. Група компаній займається вирощуванням зернових і олійних культур, насіння, тваринництвом і виробництвом яєць і яєчних продуктів. Підприємства агрохолдингу є одними з найбільших платників податків України.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua