В Україні набув чинності спрямований на деофшоризацію закон


В Україні набув чинності спрямований на деофшоризацію закон

В Україні набув чинності підписаний Президентом України Володимиром Зеленським закон (регістр. №1209-1) щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних і логічних неузгоджень у податковому законодавстві. Про це повідомляє УНН з посиланням на сайт ВРУ.

Так, 24 лютого Зеленський підписав законопроєкт, який передбачає протидію ухиленню від сплати податків і передбачає узгодження положень низки законів положенням Податкового кодексу України. 26 лютого закон був опублікований в офіційній газеті ВР “Голос України”. Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування, тобто 27 лютого, крім низки пунктів.

За словами Голови Комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Данила Гетманцева, цей закон спрямований на деофшоризацію і покликаний припинити схеми, які допомагають не платити податки.

Довідка Finance.ua:

  • На думку автора законопроєкту, його ухвалення дозволить забезпечити додаткові надходження до державного бюджету за рахунок підвищення прозорості міжнародних транзакцій суб’єктів господарювання.
  • Також попередить використання агресивних схем податкового планування, сприятиме впровадженню міжнародних стандартів податкового контролю для всіх учасників міжнародної торгівлі, удосконалить процедуру адміністрування податків і зборів, а також сприятиме дотриманню принципу справедливості оподаткування.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua