Надходження у місцеві бюджети податку на доходи фізичних осіб за січень-лютий склали 102,1%


Надходження у місцеві бюджети податку на доходи фізичних осіб (за оперативними даними) за січень-лютий 2004 року склали 1 млрд. 781 млн. грн., що на 37,8 млн. грн. або 2,1% більше, ніж за відповідний період 2003 року.

Крім цього, доходи першого кошика місцевих бюджетів за перші два місяці 2004 року (за оперативними даними) склали 114% планового показника.

На думку експертів Міністерства фінансів України, ці дані свідчать не тільки про те, що збільшилась частка зарплати, яка виплачується офіційно, але й ще про хибність прогнозів невиконання місцевих бюджетів через зменшення відсоткової ставки на податок фізичних осіб до 13%.

Як зазначив начальник Головного управління місцевих бюджетів Мінфіну України Микола Палійчук: „Мінфін впевнений у подальшому стовідсотковому виконанню, як державного, так і місцевих бюджетів у 2004 році. Така впевненість підтверджується показниками перших місяців поточного року, хоча відомо, що перший квартал завжди найважчий у питанні виконання бюджету. При цьому зазначений період не є показовим”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua