СГ "ТАС" продовжує скорочувати строки виплат


СГ "ТАС" продовжує скорочувати строки виплат

Усвідомлюючи, наскільки важлива для страхувальників та потерпілих оперативність здійснення страховиком виплати, Страхова група «ТАС» активно працює над оптимізацією процедури відшкодування збитків та мінімізацією строків виплат. Так, за статистикою, протягом минулого року компанією було врегульовано 7820 страхових випадків за договорами страхування наземного транспорту, з яких 2543 випадки – за договорами «Легке КАСКО», що входить в комплексний договір «Повний автозахист».

При цьому середній строк виплати за договорами КАСКО склав 24 дні. Водночас середній термін врегулювання страхових подій за договорами «Легке КАСКО» в 2019 році склав 12 днів.

Цікаво, що 38% страхових випадків за договорами страхування наземного транспорту минулого року було врегульовано за 5 днів. Ще у 37% випадках виплату за договором було перераховано впродовж 15 днів. При цьому у 49% випадках виплата за договором «Легке КАСКО» здійснювалась в термін до 5 робочих днів, ще у 35% випадках – впродовж 15 днів.

В свою чергу, середній строк врегулювання СГ «ТАС» збитків за полісами ОСЦПВ за підсумками минулого року склав 31 день, а у разі заподіяння шкоди виключно майну третіх осіб – 28 днів. Загалом в 2019 році Страховою групою «ТАС» було врегульовано 15 818 страхових випадків за полісами обов’язкової автоцивілки, з яких 27% за шкоду, заподіяну майну, впродовж 5 робочих днів, 32% – протягом 15 днів.
Залишається додати, що за страховими подіями, що були оформлені європротоколом, виплати потерпілим у 35% випадків перераховувались страховиком в термін до 5 робочих днів, ще у 37% випадків – в термін до 15 днів. Загалом середній термін врегулювання страхових випадків за європротоколом в СГ «ТАС» за підсумками минулого року склав 17 днів.

Нагадаємо, за даними Моторного (транспортного) бюро України Страхова група «ТАС» вже багато років поспіль входить до ТОП-5 страховиків, що найшвидше врегульовують страхові події за полісами ОСЦПВ, виплачуючи потерпілим страхові відшкодування в термін значно менший, аніж передбачений законодавством.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:СГ ТАС
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua