У Києві встановили рекорд з кількості евакуйованих за день автомобілів


У Києві встановили рекорд з кількості евакуйованих за день автомобілів

У столиці встановили рекорд за кількістю евакуйованих автомобілів за добу. Як розповів сайту “Сегодня” начальник інспекції з паркування, заступник директора Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Дмитро Рахматуллін, 19 лютого цього року з київських вулиць Евакуатори відвезли 141 автомобіль порушників правил паркування.

За словами Рахматулліна, це абсолютний рекорд за кількістю евакуації за добу. І щойно відкриється ще один штрафмайданчик в центральній частині Києва, то обсяги евакуації збільшаться в 2-3 рази.

“Раніше з вулиць столиці ми прибирали по 120-130 автомобілів порушників. Ми постійно нарощуємо обсяги. Для того, щоб навести лад на дорогах столиці”, – говорить начальник паркувальної інспекції Києва.

Він також додав, що найближчим часом планується поповнення штату паркувальних інспекторів, як і збільшення кількості евакуаторів на столичних вулицях.

Сьогодні оформити повернення евакуйованого автомобіля і штраф можна на: вул. Володимирській, 15; Народного Ополчення, 9; в Центрі надання адміністративних послуг на Дніпровській набережній, 19б.

Крім цього, скоро в Києві планують відкрити ще чотири “єдині вікна”, де можна буде оформити документи на видачу авто.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua