1863
Податківці вилучили техніки з київського інтернет-магазину на 1,6 млн грн
— Фондовий ринок
Співробітники податкової міліції зупинили реалізацію незаконно ввезених в Україну мобільних телефонів та іншої техніки, яка продавалася через один зі столичних інтернет-магазинів.
Повідомляє прес-центр Державної фіскальної служби.
“В рамках проведення операцій “Щит”, “Мережа” і розслідування кримінального провадження за ч. 1 ст. 190 і ч. 3 ст. 358 КК України було встановлено киянина, зареєстрованого як фізична особа-підприємець, який здійснював реалізацію продукції невідомого походження під виглядом відомих торгових марок через один з інтернет-магазинів”, – йдеться на сайті ДФС.
Зазначений товар ввезли в Україну без митного контролю. А сам фігурант з початку 2019 року перебуває в стані припинення підприємницької діяльності, податкову звітність не подає, не має найманих працівників і зареєстрований РРО (касовий апарат).
Правоохоронці провели обшуки в розташованих у Києві приміщеннях, якими користувався фігурант справи. В результаті з незаконного обігу вилучено партію брендової техніки. За попередніми підрахунками, сума конфіскованого товару сягає 1,6 млн грн.
За матеріалами: УБР
Поділитися новиною
Також за темою
Інвесткомпаніям змінюють правила: що планує регулятор ринку капіталу
Ще 23 АЗС Коломойського переходять під контроль нового власник
НКЦПФР включила до списку сумнівних інвестиційних проєктів ще два кейси
Укрзалізниця повідомила, які потяги затримуються через аварію під Коростенем (список)
Як буде працювати «Укрпошта» та Нова пошта на свята (графік)
Готівка має працювати: в НКЦПФР пояснили важливість прийняття законопроєкту про особові інвестрахунки
